ПРОгласник-АКТУЕЛНОСТИ, ПОПУСТИ, ТУРИСТИЧКИ АРАНЖМАНИ, СПОРТ ...

ВРЕМЕ Е ЗА ОДМОР!

Ти треба понуда за патување!?
Нова авантура и дестинација за уживање???
ПОБАРАЈ ПОНУДА КАЈ НАС
Најголем број на сместувања за лето и зима, екскурзии со најблиските, необични авантури...
ВРЕМЕ Е ЗА ОДМОР
 
MESSENGER
ВРЕМЕ Е ЗА ОДМОР

24 Мај со Идеал Травел БУДВА-ДУБРОВНИК-ТИВАТ-КОТОР

24 Мај со Идеал Травел ?
? БУДВА-ДУБРОВНИК-ТИВАТ-КОТОР ?
✅ ПРОМО ЦЕНА: 89 ЕВРА по лице
Во цената на аранжманот е вклучено:
? Превоз со високотуристички автобус
? 2...
Види повеќе

Libero Travel ИСТАНБУЛ 24 МАЈ

??❤️ИСТАНБУЛ 24 МАЈ??❤️
❗️❗️СИГУРНА РЕАЛИЗАЦИЈА❗️❗️
?Термин:23.05-26.05.2024
?ПРОМО ЦЕНА: 99еур / 6138ден.
?Редовна цена: 119еур/ 7378ден
✅Во цената е вклучено:
?Превоз со високотуристички автобус
?Две ноќевања со појадок во хотел 3*/ 4* во близина на Капали чаршија
?Придружник од Либеро Травел
??Ова е еднинствениот град кој поврзува 2 континенти, град на спротивности и на извонредни традиционални вредности. Многумина го нарекуваат „Главниот град на светот“, други пак „Мостот помеѓу Европа и Азија“. Го обликувале четири силни цивилизации, грчка, римска, византиска, османлиска. Денес Истанбул претставува велеград со преку 20 милиони жители, кои работат и живеат на двата континента.??
?Линк од понудата: https://shorturl.at/dEGR9
☎️Контакт: 033/272-800; 072-272-800

ВЕНЕЦИЈА, ВЕРОНА, ПАДОВА И ТРСТ - ВЕЛИГДЕН и 1ви Мај

?? ВЕНЕЦИЈА, ВЕРОНА, ПАДОВА И ТРСТ - ВЕЛИГДЕН и 1ви Мај ??
✅Термин: 02.05-05.05.2024
‼️‼️ПРОМО ЦЕНА!!! 139е/ 8620 денари за уплати до 15.04.2024‼️‼️
✅Редовна цена: 159e/9860 денари
??ВО ЦЕНАТА НА АРАНЖМАНОТ Е ВКЛУЧЕНО:
✅Прев...
Види повеќе
 

САРАЕВО+МОСТАР ЗА ВЕЛИГДЕН и 1 Мај

??САРАЕВО+МОСТАР ЗА ВЕЛИГДЕН и 1 Мај?
✅ТЕРМИН: 03.05-06.05.2024
❗️ ❗️ПРОМО ЦЕНА ❗️❗️ 89e / 5 520 ден ( за резервации до 15.04)
??Редовна цена: 109е / 6 760 ден.
⬇️ЦЕНАТА ВКЛУЧУВА:
✅Aвт...
Види повеќе
 
Сите реакции:
12
 
 
Каролина Гочева вистинска убавица на најновиот настап во Скопје: