ЛЕТНА АКЦИЈА - 15% Попуст

ПОСЛЕДНИ 2 ДЕНА ЗА РЕЗЕРВАЦИИ!!! ПОБРЗАЈТЕ

?Валидно за престој во сите термини до 01.09.2019 од нашиот Сопствен Закуп на Халкидики и Тасос

...Види повеќе

ЕСЕН 2019 со АтлантиС во Барселона

atlantis.mk
ЕСЕН 2019 со АтлантиС во Барселона

Промотивна цена ⚡️ЗА ПРВИТЕ 6 МЕСТА од само 289€ по лице

Побрзајте! Ограничен број на места!
?Период на патување: 18.10.2019 - 21.10.2019

...Види повеќе

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА✨ Kervansaray Lara 5* - Ultra All Inclusive

Sava Tours MK
СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА

Kervansaray Lara 5* - Ultra All Inclusive

✈️ 07.08.2019 - ( 7 дена ) ...цена по лице во тотал 634 €
✈️ 11.08.2019 - ( 7 дена ) ...цена по лице во тотал 624 €

...Види повеќе

Aurora Resort & Spa ·   Совршено место за бегство од градскиот пекол.

Совршено место за бегство од градскиот пекол.

ВИКЕНД ВО КАЛИТЕА? Престојувајте во Maya Bay Hotel - Kalithea

Престојувајте во Maya Bay Hotel - Kalithea
Најповолни цени за 3 ноќевања со појадок - од 105€ по лице
Престој во период 25.07 - 28.07.2019

...Види повеќе

LAST MINUTE!!!
ПЕРИОД 14.07 - 21.07.2019

ВИЛА СТАВРОС - НЕА КАЛИКРАТИЈА
Цена за наем 269 € 
Цена по лице со превоз 140 €

ВИЛА АРГО - НЕА ПОТИДЕА

Цена за наем 279 € 
Цена по лице со превоз 140 € 
ВИЛА ФУЛИС - ПОЛИХРОНО
Цена за наем на 299 € 
Цена по лице со превоз 150 € 
ВИЛА ГАЛИНИ - КАЛИТЕА
Цена за наем на 309 € 
Цена по лице со превоз 160 €
ВИЛА ДИМИТРА - НИКИТИ
Цена за наем 309 € 
Цена по лице со превоз 160 €

ВИЛА АГАПИ - НЕА МАРМАРАС
Цена за наем 269 € 
Цена по лице со превоз 140 € 
ВИЛА ФИЛОКСЕНИА - НЕА ВРАСНА
Цена за наем 199 € 
Цена по лице со превоз 120 €

* НАПОМЕНА ЗА ПАКЕТ АРАНЖМАН СО ПРЕВОИЗ ПЛАЌААТ МИНИМУМ 2 ЛИЦА,ТРЕТО,ЧЕТВРТО.ПЕТО ЛИЦЕ ПЛАЌААТ САМО ПРЕВОЗ ДОКОЛКУ КОРИСТАТ.ВОЗРАСЕН 35 ЕВРА,ДЕТЕ ДО 12год.25 ЕВРА

Информации и резервации: 072 272 800 и 078 372 800