Неверојатна летна акција во Анхоч! Ви го претставуваме најновиот каталог на Анхоч за месец јуни! Најголем избор на смартфони, таблети, лаптопи, телевизори и ИТ опрема по супер цени! Од нашата понуда издвојуваме:

Лаптоп Lenovo V130 опремен со Intel I3 процесор, Full HD екран, 4GB RAM меморија и SSD диск од 256GB за само 18480 ден.
Таблет Mediacom HX7 со 7.0'' HD екран, 1GB RAM меморија, 16GB простор и поддршка за 2 SIM картички за одлична цена од 3980 ден.
Смартфон Blackview A...

Види повеќе