Уживајте во вкусен оброк пилешко во сос и печурки во тава за само 149 денари од City Grill!?

До 30.06, секој ден од 12 до 17 часот, одберете јадење по промотивна цена и уживајте во понудата во локалите за храна на првиот кат во нашиот мол. ?