ПРОгласник-АКТУЕЛНОСТИ, ПОПУСТИ, ТУРИСТИЧКИ АРАНЖМАНИ, СПОРТ ...

atlantis.mk ОСТРОВОТ НА БОГОВИТЕ -КРИТ

ОСТРОВОТ НА БОГОВИТЕ -КРИТ
со ДИРЕКТЕН ЧАРТЕР ЛЕТ од СКОПЈЕ со СИГУРНИ ПОАЃАЊА, секој ЧЕТВРТОК, почнувајќи од 15 јули ...
Види повеќе
 
9
 
1 споделување
https://static.xx.fbcdn.net/rsrc.php/v3/ym/r/ZVXgBVYm-iS.png"); background-position: 0px -191px; background-size: auto; width: 18px; height: 18px; background-repeat: no-repeat; display: inline-block;">
Ми се допаѓа
 
https://static.xx.fbcdn.net/rsrc.php/v3/yo/r/5muBjr6R-Tf.png"); background-position: 0px -899px; background-size: auto; width: 16px; height: 16px; background-repeat: no-repeat; display: inline-block;">
 
https://static.xx.fbcdn.net/rsrc.php/v3/ym/r/ZVXgBVYm-iS.png"); background-position: 0px -153px; background-size: auto; width: 18px; height: 18px; background-repeat: no-repeat; display: inline-block;">
Коментирај
 
https://static.xx.fbcdn.net/rsrc.php/v3/ym/r/ZVXgBVYm-iS.png"); background-position: 0px -210px; background-size: auto; width: 18px; height: 18px; background-repeat: no-repeat; display: inline-block;">
Сподели
 
 

Hotel Arena Teteks Незаборавна АТВ авантура до водопадите на Лешница

Незаборавна АТВ авантура до водопадите на Лешница, 6 часа авантура со Stels Guepard 850 која ќе сакате да ја повторите!
Сабота 26.06 почеток на турата 10:00 часот
Недела 27.06 почеток на турата 10:00 часот ...
Види повеќе
Hotel Arena Teteks
Хотел

Aurora Resort & Spa Идеално бегство во овие топли денови! 

Идеално бегство во овие топли денови! 
Ве очекуваме на планински воздух и пролетни температури! 
Повеќе инфо на:
...
Види повеќе

Секој ден од 10 до 19 часот. Се гледаме на Аква Парк Пробиштип

1000 метри тобогани и 2000м2 водена површина... Неприкосновени и единствени. Секој ден од 10 до 19 часот. Се гледаме на Аква Парк Пробиштип
 

Inex Лето Грција !

Лето Грција !
Обезбедете незаборавен одмор. Одберете ја вашата омилена дестинација и искористете ги попустите за резервација до 31 Мај.
Повеќе информации на 02/ 3216 389 или [email protected]
Дилета ужива во Турција: Ги „почести“ фановите со порелаксирана фотографија (ФОТО)
https://static.xx.fbcdn.net/rsrc.php/v3/ym/r/ZVXgBVYm-iS.png"); background-position: 0px -92px; background-size: auto; width: 20px; height: 20px; background-repeat: no-repeat; display: inline-block;">
СРБИЈА ЕДИНСТВЕН ФИНАЛИСТ НА ЕВРОВИЗИЈА ОД БИВШИТЕ ЈУГОСЛОВЕНСКИ ЗЕМЈИ
https://static.xx.fbcdn.net/rsrc.php/v3/yz/r/9fYlyp7hO8B.png"); background-position: -21px -148px; background-size: auto; width: 20px; height: 20px; background-repeat: no-repeat; display: inline-block;">
„ЗЕМЈА НА НОМАДИ“ ТРИУМФИРАШЕ НА 93. ОСКАРИ, ЕНТОНИ ХОПКИНС ГО ПОБЕДИ ПОКОЈНИОТ ЧЕДВИК БОУЗМАН ЗА НАЈДОБАР АКТЕР