Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

ПРОгласник-АКТУЕЛНОСТИ, ПОПУСТИ, ТУРИСТИЧКИ АРАНЖМАНИ, СПОРТ ...

▪ Илкај Гундоган во игра на на натпреварот Манчестер Сити - Астон Вила влезе во моментите кога неговиот тим губеше со 0:2.
▪ Постигнува голови во 76. и 81. минута и станува главен човек во магичниот пресврт на на „граѓаните“ (3:2).
Измена која ќе остане запаметена како една од најславните во историјата! ?