atlantis.mk ПРОМОЦИЈА - ☀ ХУРГАДА | ЛЕТО 2019 

ПРОМОЦИЈА -  ХУРГАДА | ЛЕТО 2019 
Резервирајте во Labranda Club Makadi Resort и летувајте на местото од соништата по најповолни цени со вклучен попуст валиден до 15.06.2019 од 384€ по лице

? BEST PRICE GUARANTEE!!!
Во понудата е вклучено:...

Види повеќе

Coral Blue Beach Hotel, Gerakini - со приватна песочна плажа

atlantis.mk
⚡️Last Call - Сопствен Закуп!!!!!

*Coral Blue Beach Hotel, Gerakini - со приватна песочна плажа
*Термин: 16.06 - 23.06.2019
*Цена по лице со вклучен попуст - 229€

...Види повеќе

⚡️Last Call - Сопствен Закуп!!!!! *Polychrono Beach Hotel, Polychrono

atlantis.mk
⚡️Last Call - Сопствен Закуп!!!!!

*Polychrono Beach Hotel, Polychrono - на 2 минути од плажа
*Термин: 16.06 - 23.06.2019
*Цена по лице со вклучен попуст - 105€

...Види повеќе

Last Call - Сопствен Закуп!!!!! *Potidea Golden Beach Hotel, Nea Potidea

atlantis.mk
⚡️Last Call - Сопствен Закуп!!!!!

*Potidea Golden Beach Hotel, Nea Potidea
*Термин: 16.06 - 23.06.2019
*Цена по лице - 216€

...Види повеќе

Aurora Resort & Spa Идеални услови за идеален одмор на планина!

Идеални услови за идеален одмор на планина!

Не размислувајте, не двоумете се! Оваа лето Аурора Ресорт и СПА е идеалното место за вашиот летен одмор на планина!!!

☎️ Резервирајте на телефон:...

Види повеќе

МАЛДИВИ ??
ИНДИВИДУАЛНИ ПАКЕТИ ЗА МАЛДИВИ
7 / 10 НОЌЕВАЊА

https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1/16/1f3dd.png?_nc_eui2=AeGY22_Fy4C1189z7Z-o7y7NtbYD3YOIBjEQPkxnGUlCopMJjtQds8TuEEbDkt4JFXmFryXVFPyj2SI8VacxBLCicgDy9q1HpdfD1lhQ9WFX0Q");">?Рајски архипелаг од околу 1190 острови, групирани во атоли кои како прстени се расфрлени низ Индискиот океан, со највисока надморска височина од 1.5m, податок кој сигурно ќе Ве эачуди. Но, коралните гребени кои ги опкружуваат овие острови го смируваат океанот и ги чуваат островите и нивните жители со векови.

...Види повеќе