Advanced search

СЕРВИС ЗА ЧИСТЕЊЕ

НА ДЕЛОВНИ И СТАМБЕНИ ОБЈЕКТИ

СО МАШИНСКО СУШЕЊЕ ВО ЦЕНТРИФУГА

Hausbrandt patroni Makedonija

">

www.fotopodaroci.mk

Slider

ХОТЕЛ & СПА РАДИКА Планинско уживање со 5 ѕвезди!

-20% | СПА и Хотел Радика 5* Маврово ?ХОТЕЛ & СПА РАДИКА?
? Планинско уживање со 5 ѕвезди!?
? -20% попуст на ноќевање со појадок во двокреветна Superior соба + користење на СПА во Хотел Радика 5* Маврово?
Хoте...
Види повеќе
 

#Хургада & #Египет нека биде Вашиот избор за ова лето!

#Хургада & #Египет нека биде Вашиот избор за ова лето! ???
Резервирајте го одморот во #Аурора, на сигурно и проверено, по најдобри цени и услови! Ги познаваме сите области од туристичка Хургада, сите хотели како и нивните адути и/или слабости, имаме развиена локална логистика што ќе ви овозможи безгрижен и исполнет одмор...
30+ години, со вас уживаме и го запознаваме Црвеното Море во Египет ??
✅ Сигурно!
✅ Квалитетно!
✅ Пр...
Види повеќе

Будва ЛЕТО 2022

?? Будва ЛЕТО 2022??
☀️⚡️Хит Пакет⚡️ ☀️
✅9 ноќевања со вклучен автобуски превоз од 99 евра по лице
Понуда ??
?Будв...
Види повеќе
 
 

Sandra's Apartment е сосема нов пријатен стан со две оделни спални соби

Sandra's Apartment е сосема нов пријатен стан со две оделни спални соби. Се наоѓа на само 350 м од плажа и 200 м од центарот на Ханиоти.
⭐️ Куќата е целосно опремена за удобен престој на 6 лица
⭐️ Сопствено паркинг место
⭐️Вилата се наоѓа во мирна, респектабилна област во непосредна близина на еден од најдобрите барови на плажа и на непосредна близина од ресторани, продавници и барови во центарот на селото Ханиоти....
Види повеќе
Holiyay Travel
Туристичка агенција

Libero Travel  · Милано-Лугано-Комо-Сирмионе

?? Милано-Лугано-Комо-Сирмионе
✅Термин: 20.05-23.05.2022
? ПРОМО ЦЕНА: 109 ЕВРА ПО ЛИЦЕ
? 2 ноќевања со појадок во хотел 3* во Милано
? Автобуски превоз со удобен туристички автобус
? По...
Види повеќе

ПРОгласник-АКТУЕЛНОСТИ, ПОПУСТИ, ТУРИСТИЧКИ АРАНЖМАНИ, СПОРТ ...

Плацовиrss
Недвижности

Таму нема огласи во оваа категорија
Salon za mebel - Aleks Dizajn

најсовремен дизајн на секаков вид

АЛМАК -производители на мебел

еден од најголемите производители

Kratok Prestoj SHORT STAY
.Se izdavaat po dogovor!
Villa Pestani - Ohrid

Вистински избор за максимална 
рел

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВЕНИ ОГЛАСИ