Ви го претставуваме вистинскиот BESTSELLER, новиот Blackview A80 Pro во салоните на Анхоч!
Стилски дизајн, моќна батерија, четири камери за живописни фотографии, и ПОДАРОК - силиконска маска за неверојатни 7980 ден! Посетете ја нашата онлајн продавница и дознајте повеќе ➡️ https://bit.ly/3gbBvwf
 Quad Camera Sony® IMX258 13MP
 Моќна Батерија 4680mAh
 Процесор Helio Р25