Среќна недела во Нептун од 20-ти до 27-ми јули – Големи попусти и до 60 рати без камата!
Разгледајте ги понудите во Нептун во Скопје Сити Мол и изберете од најголемиoт избор на: телевизори, клима уреди, фрижидери, машини за перење, плотни, фурни, лаптопи и таблети, мобилни телефони, мали апарати за домаќинство и апарати за нега и убавина од брендовите: Beko, Samsung, LG, Huawei, Sony, Apple, Grundig, Elektrolux, Candy, Asus, Acer, Lenovo, Fuego, Bosch, Tefal, Rowenta и многу ...

Види повеќе