Ја започнуваме викенд понудата со 57% попуст на одличниот Dormeo Sleep&Inspire Сет од јорган и перница. Само овој викенд, нарачајте го по цена од 1.890 ден. Достапен во сива и розева боја. Кликнете тука>> http://links.dormeo.com.mk/c/20268431Нема опис за фотографијата.