ПОЧИТУВАНИ,
Натпреварот помеѓу Македонија и Украина заврши со резултат 26:25. Што значи утре на дата 11.01.2020 во салоните на Ривер Софт може да купите апарати за домаќинство, мали кујнски апарати и компјутерска галантерија со 26% попуст!
Не пропуштајте ја оваа прилика, купете двојно за вашите пари. Им посакуваме понатамошни успеси на нашите Македонски борци кои се покажаа одлично на првиот натпревар од Европското Ракометно Првенство. Одиме напред со нови победи, и уште подобри попусти во салоните на Ривер Софт!