Делимано се приклучува на #останидома иницијативата! Сакаме да ви овозможиме одлични понуди и квалитетен шопинг од дома на сите вас кои се решивте да останете дома. Затоа ви овозможуваме БЕСПЛАТНА ДОСТАВА на сите нарачки.
.
Нарачајте на нашата страницa>> http://links.delimano.com.mk/c/20095957,
или едноставно одберете го омилениот производ и пишете ни порака во инбокс.
Ние сме постојано тука за вас. Чувајте се и купувајте онлајн....

Види повеќе