Кралска модна приказна оваа пролет - моден едиторијал

Вера Мештеровиќ во корален елегантен фустан за пролетната РОЈАЛ колекција на Bella?
Ве очекуваме во нашата продавница во Скопје Сити Мол,на првиот кат.