TianDe Kochani - Prodazen Centar
Здравје/Убавина
TianDe Kochani - Prodazen Centar

HAPPY FRIDAY
СРЕЌЕН ПЕТОК
-10% Комплет шампон + кондиционер за коса "Камелија"
Маска со камелија за коса
Главните состојки на овој луксузен сет се масло од каме...

Види повеќе

Гел за миење на лицето Океанска убавина
Продира длабоко во порите на кожата и ги чисти. Правот од бисер навлегува длабоко во порите на кожата, ја подобрува циркулацијата и метаболизмот. Ја обновува природната pH на кожата и ја негува. 
Со редовна употреба, кожата добива природна мат нијанса и свилена мекост. 
Погоден е за нормална и комбинирана кожа.
Обезбедете совршена чистота .Сигурни дека вашето лице е измиено од дневниот умор, штетни надворешни влијанија, шминка, лачење м...

Види повеќе