Еднодневна екскурзија по повод 8ми Март во Ниш,Србија 

Turisticka agencija AVTO ATOM
?Еднодневна екскурзија по повод 8ми Март во Ниш,Србија ?

❗️Цена: 1500 ден.
?Можност за плаќање на 3 рати!
?Термини:
-07.03.2020 г.(сабота)...

Види повеќе

ЗЛАТЕН ХОТЕЛ: Хотел и Бања Косоврасти со 61% попуст!

Grouper.mk
 ЗЛАТЕН ХОТЕЛ: Хотел и Бања Косоврасти со 61% попуст!

Во понудата е вклучено:

✓ Ноќевање со појадок, ручек и вечера...

Види повеќе
 
GROUPER.MK
 
https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb4/1/16/2b50.png");">⭐ 61% попуст на регенерација во Дебарски Бањи!

Викенд во БАНСКО по повод 8 Март.

? Викенд во БАНСКО по повод 8 Март.?8 Март, денот на жената, изненaдите ја вашата сакана и подарете и незаборавно патување.?Повеќе информации на: http://www.solvex.net/hotel.php?id=1711
? 02 6091-885; 072/304-412

8ми март Ниш - Лесковац

T.A. Crvo Express Stip
? 8ми март Ниш - Лесковац ?

Посета на Ниш, Лесковац, организиран свечен ручек во хотел Бавка (Лесковац) со музика и забавно изненадување...

Поаѓање: 08.03.2020...

Види повеќе
T.A. Crvo Express Stip

Libero Travel ? Венеција – Фиренца – Љубљана 

? Термин: 05-09.03.2020
? 99 евра за уплати до 01.02.2020
? За Венеција не треба и посебно претставување, таа е позната како Серенисима (Најмирна) Венеција и има моќ да ги воодушевува сите оние кои прв пат доаѓаат и оние кои повторно се враќаат кај неа “
? Организиран превоз од: Виница, Кочани, Штип, Велес, Скопје и Куманово...

Види повеќе

ЕКСЛУЗИВНА ПОНУДА ? REGNUM BANSKO SKI HOTEL & SPA

?Дополнителен 11% попуст за сите направени резервации САМО ДЕНЕС,
до 16:00 часот !!!!

...Види повеќе